ART / Lithographs / Silkscreen 7685069
nr 768 5069
SILKSCREEN (F)
artist unknown, signerad-73, subject size: 55x77,
Okänd konstnär, signerad-73, motivets mått: 55x77
300
SEK 250
Monday July 30 2012
at 18:06:29
100 kr
200 kr